Szanowne Koleżanki i Koledzy, emerytowani Nauczyciele szkół średnich, podstawowych oraz przedszkoli, wzorem lat ubiegłych wnioski na pomoc zdrowotną z funduszu socjalnego prowadzonego dla Was przy I LO i SP Nr 6 będziemy zbierali w dniach 8 i 9 września b.r. na parterze Szkoły Podstawowej nr 315 w Świdnicy w godzinach od 10.00 do 13.00 Do zobaczenia!
Szanowne Koleżanki i Koledzy, Poniżej znajduje się treść listu jaki będziemy do Was kierować z załączonym wzorem wniosku